ZŁOTO i SREBRO – Puchar Polski Juniorów Młodszych #4

Zawodnicy Gromik Gdynia wracają ze stolicy zdobywając dwa medale!

Ostatnia, czwarta edycja Pucharu Polski Juniorów Młodszych w kategoriach dwubój i trójbój, odbyła się w Warszawie w dniach 29-30.05.2021 r. W zawodach wzięło udział blisko 170 zawodników i zawodniczek z 14 klubów.

W kategorii dwuboju zwyciężył zawodnik naszego klubu – MENTEL IGOR! Igor zdobył pierwsze miejsce podczas pływania z czasem 1:00,97! Podczas biegu zajął drugie miejsce, tracąc do swojego rywala jedynie 0,3 sekundy! Z tak dobrymi rezultatami Igor zdobył łącznie 557 punktów, które zagwarantowało mu zwycięstwo w zawodach. Serdeczne gratulację!

Zdobywcą srebrnego medalu w kategorii trójboju jest TREPCZYK KRYSTIAN! W konkurencjach strzelania oraz pływania Krystian zajął kolejno czwarte oraz piąte miejsce, natomiast zwyciężył podczas biegu na 2000m z czasem 6:25,37.

Również w czołówce – na piątym miejscu, znalazł się GAWŁOWSKI BORYS!

Brawa należą się także pozostałym zawodnikom biorących udział w zawodach – ZIELINSKI Filip (454 pkt.), DWORAKOWSKI Bartosz (386 pkt.)