Krystian Trepczyk wyróżniony i nagrodzony przez miasto Gdynia!

💃🕺 Dnia 26 lutego odbyła się 25. Gala Gdyńskiego Sportu, był to wieczór pełen wyróżnień i emocji.

Reprezentant naszego klubu - 🏅Krystian Trepczyk🏅, został wyróżniony nagrodą 'Nadzieja Roku' za jego obiecujące osiągniecia na arenie międzynarodowej (w 2023 roku zdobywca trzeciego miejsca drużynowo na Mistrzostwach Świata Juniorów Młodszych oraz drugiego i trzeciego miejsca na Mistrzostwach Europy Juniorów).
🥇Najlepszymi sportowcami został kobiecy duet Julia Bazan i Bożena Puter z VBW Arka Gdynia oraz żeglarz Mateusz Gwóźdź z Yacht Klubu Polski Gdynia. Serdeczne gratulacje!

Gala, która powróciła na deski Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej, była nie tylko wieczorem pełnym sportowych sukcesów, lecz także świętem pasji, determinacji i wspólnoty, które inspiruje kolejne pokolenia do dążenia za marzeniami sportowymi.

Więcej informacji o gali dostępne na stronie https://gdyniasport.pl/.../poznalismy-najlepszych...

Krystian za swoje wyniki sportowe w roku 2023 został również uhonorowany Stypendium Prezydenta Miasta Gdyni. Wręczenie stypendiów odbyło się 6 marca w Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Z. Noskowskiego. Uroczystość uświetniły występy zespołu wokalnego Granda oraz młodych artystów – wychowanków szkoły muzycznej czy Młodzieżowego Domu Kultury. Dyplomy z rąk Joanny Zielińskiej, przewodniczącej Rady Miasta Gdyni, Bartosza Bartoszewicza, wiceprezydenta Gdyni ds. jakości życia oraz pani Anny Myszki, Radnej Miasta Gdyni odebrali młodzi i zdolni naukowcy, artyści oraz sportowcy. Więcej o wydarzeniu dostępne na stronie Gdyni: https://www.gdynia.pl/mieszkaniec/numer-biezacy,8066/stypendia-miasta-gdyni-wreczone-580431,580431

25. Gala Gdyńskiego Sportu

Gala wręczenia Stypendiów Prezydenta Miasta Gdyni

Gala wręczenia Stypendiów Prezydenta Miasta Gdyni

Gala wręczenia Stypendiów Prezydenta Miasta Gdyni