Puchar Polski Juniorów Młodszych U14 w Warszawie

W dniu 25 maja 2024 roku w Warszawie odbyła się 4. runda Pucharu Polski juniorów młodszych w pięcioboju nowoczesnym. W zawodach wzięło udział 198 zawodników, w tym 105 chłopców i 93 dziewczęta.

Naszym klubowym bohaterem został Ignacy Kierszka, który wygrał w swojej kategorii wiekowej. Ignacy zaprezentował się doskonale w obu konkurencjach:

• Pływanie: Ignacy zdobył pierwsze miejsce z czasem 59,05 sekundy, co dało mu 292 punkty.
  • Bieg: Zajął drugie miejsce z czasem 3:07,44, co przełożyło się na 256 punktów.

Łącznie Ignacy Kierszka zdobył 548 punktów, co zapewniło mu pierwsze miejsce na podium. Wyprzedził Wojciecha Kurianowicza z ZKS Drzonków (545 punkty) oraz Bernarda Nogaja z UKS Żoliborz Warszawa (514 punkty).

Gratulujemy Ignacemu jego osiągnięcia i dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w zawodach.