12-13.09.2020 Puchar Polski w pięcioboju nowoczesnym

Wspaniała rywalizacja!

W miniony weekend w Warszawie odbyły się zawody z cyklu Pucharu Polski w pięcioboju nowoczesnym. Sześciu 6️⃣ zawodników z UKS Gromik Gdynia walczyło o jak najlepsze wyniki w ramach konkurencji dwuboju! 🏊‍♂️🏃‍♀️
🥉 Trepczyk Krystian zajął 3 miejsce na podium, serdeczne gratulacje! Krystian zdobył łącznie 561 punktów na sumę których składa się wynik z pływania - 0:59,62 (294 pkt.) oraz biegu 03:01,55 (267 pkt.)
W przypadku dziewcząt, miejsce czwarte tuż za podium zajęła Lilianna Żochowska 👏. W przypadku Lilianny, strata do zawodniczki na miejscu trzecim wynosiła jedynie pięć punktów!
Kolejne pochwały należą się pozostałym zawodnikom UKS Gromik Gdynia którzy startowali w zawodach: Toczek Dominika, Hański Hubert, Jończyk Patryk, Gawłowski Borys! 👏💪
Łącznie w zawodach wzięło udział 131 dwuboistów z całej Polski!