Wyróżnienie Prezydenta miasta Gdynia za szczególne osiągnięcia sportowe w 2020 roku!

Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek przyznał nagrody za szczególne sportowe osiągnięcia w minionym roku! Nagrody Prezydenta Gdyni to wieloletnia tradycja, której zadaniem jest docenienie wybitnych sukcesów gdyńskich sportowców oraz zmotywowanie ich do dalszej ciężkiej pracy.

Niezmiernie miło nam ogłosić że wśród 46 wyróżnionych zawodników i zawodniczek znalazł się zawodnik naszego klubu – Krystian Trepczyk! Krystian został wyróżniony przez Prezydenta miasta Gdynia za szczególne osiągniecia sportowe w roku 2020. Przypomnijmy, że nasz zawodnik, uczeń klasy 8s Szkoły Podstawowej nr 39 w Gdyni, został mistrzem Polski w pięcioboju nowoczesnym do lat 12.

Kolejne gratulacje należą się naszym trenerom. Prezydent Gdyni wyróżnił również 12 szkoleniowców wśród których znalazł się trener naszego klubu – Jan Szymczuk. Serdeczne gratulacje!

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież, które chcą rozwijać się wszechstronnie podczas zajęć pływackich oraz lekkiej atletyki do wzięcia udziału w organizowanych przez nas zajęciach!

Źródło: https://gdyniasport.pl/pl/aktualnosci/nagrody-prezydenta-dla-gdynskich-sportowcow