Trzy medale Krystiana Trepczyka w Spale

Krystian Trepczyk potrójnym medalistą międzynarodowego Turnieju Nadzieje Olimpijskie w pięcioboju nowoczesnym.

W Centralnym Ośrodku Sportu w Spale w dniach 21-23.10.2022 r. rozegrany został międzynarodowy Turniej w Pięcioboju Nowoczesnym w kategorii junior (konkurencja czwórbój) i junior młodszy (konkurencja trójbój).

Doskonale w Turnieju spisał się zawodnik UKS ,,Gromik” Gdynia Krystian Trepczyk, który w kategorii junior młodszy, zdobył trzy medale. Srebrny medal wywalczył w rywalizacji indywidualnej, złoto w rywalizacji sztafet i klasyfikacji zespołowej. W zawodach startowały około 100 zawodników z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii, Węgier, Czech, Słowacji, Polski.