Mamy Mistrza Polski! – zawody w Spale 02-03.12.2017 r.

W dniach 02-03.12.2017 r. w Spale odbyły się Mistrzostwa Polski w Trójboju Nowoczesnym do lat 14, Mistrzostwa Polski w Dwuboju Nowoczesnym do lat 12 oraz X-te Jubileuszowe Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym Dzieci „PENTA DAY”. W zawodach udział wzięło 365 zawodniczek i zawodników z 28 klubów.

Po dwudniowej rywalizacji reprezentant naszego klubu BĄBEL Eryk został MISTRZEM POLSKITrójboju Nowoczesnym do lat 14. Eryk już po pierwszym dniu zmagań był na prowadzeniu dzięki świetnym wynikom w konkurencji strzelania oraz pływania. Następnego dnia zawodów utrzymał swoją pozycję podczas finałowej konkurencji biegania. Prezes POZPnow Anna BAJAN oprócz pamiątkowego dyplomu i medalu wręczyła Erykowi pistolet laserowy. Serdeczne gratulację!  Pozostałe miejsca na podium zajęli zawodnicy:

1. BABEL Eryk - Gromik Gdynia
  2. KLIMEK Maciej-VICTORIA Radom
  3. PARADOWSKI Olaf-G-8 BIELANY Warszawa

Ponadto Eryk zajął piąte miejsce w kat. Dwubój do lat 14.

W X- tych Jubileuszowych Ogólnopolskich Zawodach w Dwuboju Nowoczesnym Dzieci „PENTA DAY” wysokie czwarte miejsce w roczniku 2007 zajął HUBIŃSKI Oliver , młody zawodnik z klubu UKS ,,Gromik" Gdynia.