Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Elbląg, 28.05.2018

W dniu 28.05.2018 r. w Elblągu odbyły się "Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików" w pięcioboju nowoczesnym w kategorii młodzik.  Podczas tego cyklu imprez zawodnicy rywalizują z rówieśnikami ze swoich stref. Województwo pomorskie jest w grupie razem z województwem: warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim oraz wielkopolskim. W sumie w zawodach wzięło udział 66 zawodników z pięciu klubów. W klasyfikacji generalnej chłopców miejsce I i II wywalczyli uczniowie ze szkoły podstawowej nr 39 Gdynia:

• I miejsce Olivier Hubiński
  • II miejsce Hubert Hański
  • V piąte miejsce zajął Krystian Trepczyk.

Wśród dziewcząt w klasyfikacji generalnej dziewczyny ze szkoły podstawowej nr 39 w Gdyni zajęły miejsca: